Qarabağı istəyirik! Yurdumuza dönmək istəyirik!
Artıq sosial şəbəkələrdə tez-tez «köçkünlər yurdlarını qorumadılar, geri dönmək istəmirlər, torpaqlarını istəmirlər və s.» kimi iyrənc məxluqların və adamcıqların iftira dolu çərənləmələri ilə rastlaşırıq.
Birincisi, bu zatı ermənilər danışdıqları qələtin ağırlığını qanmırlar. Vətəninini geri istəməyən qarabağlı elə sizin tayınızdır, varsa da boyunu yerə soxum. Qarabağlı daşla avtomatın, avtomatla tankın önündə dayanıb torpağını qoruyarkən, bu şəbəkə geyramanlarının qohumları gəldilər. Sonrası məlum.
Bu soysuz köpəklərə səslənirəm, torpağımızı istəyirik, getməyən də, alıb verməyən də şərəfsizdir!
Bizə 20-30 kv.m otaq tikmək əvəzinə, 10-20 kv.m torpağımızı alın. İllərdir yataqxanalarda o yurda dönmək arzusuyla çürüyənlər o günü gözləyir.
Ey uca millət! İçinizdəki bu mənfurları siz də tanıyın, onlar döyüş vaxtı da döyüşənlərə iftira atırdılar.
Onlar savaş zamanı patsefist, atəşkəs dövrü psevdo patriot olurlar. Allah onlara lənət eləsin!
Biz yurdumuzu istəyirik!
Biz ya xoş, ya zorla yurdumuzu geri alacağıq, amma ey sizlər — Haykanuşun bicləri, türklər demiş, ayağınızı dəng alın, 7 sülalənizin dibini qazıyacağıq. Allah sizə lənət eləsin. Vətən satmaq da bir erməni xəstəliyidir. Biz yurd satmadıq. Məhz sizlərinəməlləri sayəsində uduzduq.
Biz yurdumuza dönmək istəyirik!
ARTIQ XALQ OYANIR.NƏ İSTƏMƏK LAŽIMDIR ANLAYIRLAR.HAMIMIZ TORPAQLARIMIZI TƏLƏB ETSƏK İLHAM MƏGBURUYYƏT QSRŞISINDA XALQA TƏSLİM OLAGAQ.