Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) Yardımlı rayon şöbəsinə AVMVİB sədri Füzuli Rzaquliyevin əmriylə yeni sədr təyin edilib.
Müharibə veteranı Mayılxan Əzzulla oğlu Əliyev Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) Yardımlı rayon şöbəsinin sədri təyin olunub.
Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyinin (AVMVİB) sədri F. Rzaquliyev yeni sədri təyinatla bağlı təbrik edib və gələcək fəaliyyətində uğurlar diləyib.
Tədbirdə Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) sədrinin müavini Vahid Abdurəhmanov, Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) NTK sədri Niyazi Quliyev, Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) sədrinin səlahiyyətli nümayəndəsi Zəkəriyya Rəhimov və AVMVİB Xankəndi şəhər şöbəsinin sədri Ramiz Ağayev iştirak ediblər.
Təbrik edir və uğurlar diləyirik!