Yardımlı rayonunun Gavran,Əsədabad , Osnagaran və Cayuzu kəndlərində yaşayan aztəminatlı ailələrə Ramazan bayramı ilə əlaqədar bayram sovqatı çatdırılıb.
Bu barədə Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) Yardımlı rayon şöbəsinin sədri Mayılxan Əliyev məlumat verib.
Mayılxan Əliyev bildirib ki, müsəlman bacı və qardaşlarımı Ramazan bayramı münasibətilə təbrik edirəm. Hər bir imkanlı şəxsin borcu az təminatlı ailəyə əl tutmaqdır. Sağolsun, bu işdə mənə köməklik edənlər. Hər birinə öz təşəkkürümü bildirirəm .
İmkanli şəxslərə, iş adamlarına səslənirəm bižərə dəsdək olun bizdə belə imkansız şəxslərə əl tutaq.
Mayılxan Əliyev qeyd edib ki,»Azəriqaz» -ın əməkdaşı Ramin qardaşımiza təşəkkür edirəm bir nəfərə ərzaq yardımı təqdim etdib qeyid ediblər ki bu yardımı Mayılxan gondərib.
AVMVİB-in Yardımlı rayon şöbəsinin sədri Mayılxan Əliyev imkanlı şəxslərə müraciət edib: «İmkanli şəxslərə, iş adamlarına səslənirəm bizlərə dəsdək olun bizdə belə imkansız şəxslərə əl tutaq.»