TƏBRİK: ETİBAR VƏLİYEV — 54
Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) Tovuz rayon şöbəsinin sədri Etibar Əliyevin ad günüdür.
Daim  həyatın  bütün  imtahanlarından  alnıacıq  və  üzüağ  cıxan Azərbaycan  Vətən  Müharibəsi  Veteranları  İctimai  Birliyi (AVMVİB) Tovuz rayon şöbəsinin sədri Etibar Vəliyevi  doğum  günü  münasibətilə  Azərbaycan  Vətən  Müharibəsi  Veteranları İctimai  Birliyi  (AVMVİB) rəhbərliyi, Fedai.az kollektivi  və Azərbaycan  Vətən  Müharibəsi  Veteranları İctimai  Birliyi  (AVMVİB)  sədrinin  müavini  polkovnik  Salman  Musayev  səmimi  qəlbdən  təbrik  edir, ona  möhkəm  can  sağlığı  və  həyat  yollarında  bitib – tükənməyən  naliyyətlər  arzulayır.
Müharibə veteranı, AVMVİB Tovuz rayon şöbəsinin sədri Etibar Vəliyevin 54 yaşı tamam olur.
Etibar Vəliyevin oğlu Ehtiram Vəliyev də 44 günlük Vətən müharibəsindən qazi kimi qayıtdı. Ataların yolunu layiqincə davam etdirən oğullar sayəsində bu gün xalqımız itirdiyi nə varsa bərpa etdi. Bu Zəfər illərində yaşanan hər gününüz mübarək olsun, Etibar bəy. Bu ölkə şəhid və veteranlarımızın sayəsində daim var olacaq.
100 yaşa, Etibar bəy!