Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) Tovuz rayon şöbəsinin sədri Etibar Əliyevin ad günüdür.
Daim həyatın bütün imtahanlarından alnıacıq və üzüağ cıxan Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) Tovuz rayon şöbəsinin sədri Etibar Vəliyevi doğum günü münasibətilə Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) rəhbərliyi, Fedai.az kollektivi və Azərbaycan Vətən Müharibəsi Veteranları İctimai Birliyi (AVMVİB) sədrinin müavini polkovnik Salman Musayev səmimi qəlbdən təbrik edir, ona möhkəm can sağlığı və həyat yollarında bitib – tükənməyən naliyyətlər arzulayır.
Müharibə veteranı, AVMVİB Tovuz rayon şöbəsinin sədri Etibar Vəliyevin 54 yaşı tamam olur.
Etibar Vəliyevin oğlu Ehtiram Vəliyev də 44 günlük Vətən müharibəsindən qazi kimi qayıtdı. Ataların yolunu layiqincə davam etdirən oğullar sayəsində bu gün xalqımız itirdiyi nə varsa bərpa etdi. Bu Zəfər illərində yaşanan hər gününüz mübarək olsun, Etibar bəy. Bu ölkə şəhid və veteranlarımızın sayəsində daim var olacaq.
100 yaşa, Etibar bəy!